AMBALAJLAMA VE PAKETLEME

image

AMBALAJLAMA VE PAKETLEME

Nakliye işlemlerinizde ambalajlama ve paketleme işlemlerinin önemi son derece fazladır. Gelibolu Baba – Oğul Nakliyat yılların deneyimi ve global çağımızın vazgeçilmezi olan teknolojinin yardımı ile bu işi en iyi yapan firmadır. Nitelikli ambalajlama ve paketleme malzemeleri siz değerli müşterilerimizin tercihine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Gelibolu Baba – Oğul Nakliyat ambalajlama ve paketleme konusunda gereken hassasiyeti fazlasıyla göstermektedir. Ürünlerinizin çizilmesi ve aşınması gibi olumsuz durumları ortadan kaldırmak için gerekli tüm işlemler hiçbir detay atlanmadan yerine getirilir. Mobilyadan tutunda beyaz eşyaya kadar tüm ürünleriniz için özel bir paketleme yapılmaktadır.

Değer verdiğiniz eşyalarınızı bir noktadan bir noktaya özel Gelibolu Baba – Oğul Nakliyat ambalajlı ve paketli olarak farkı ile gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz. Gelibolu Baba – Oğul Nakliyat doğru paketlenmiş ve ambalajlanmış ürünlerinizde her hangi bir deforme ya da iş kazalarına karşı yüzde yüz sigortalı bir taşıma hizmeti sunmaktadır.