ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

image

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Asansör olmayan yüksek katlı binalarda son yıllarda gelişen teknolojilerle uygulanmaya başlayan evden eve nakliye hizmetlerinde son teknolojik makinalar bulunduran Gelibolu Baba – Oğul Nakliyat evden eve asansörlü taşıma hizmetlerinde profesyonel ekibimiz ile kaliteli nakliye sunan ve bu alanda Gelibolu nun en iyi firmasıdır. Gelibolu Baba – Oğul Nakliyat evden eve asansörlü taşımacılık yeni yapılan çok katlı binaların çoğalmaya başlamasıyla hızla gelişmiştir.

Eşyalar bina içerisinde elemanlar tarafından taşınırken hem zaman kaybı olmadan hızlı bir şekilde taşınır. Asansörlü evden eve taşıma sistemini tercih eden müşteriler bina içerisinde apartman sakinlerini kesinlikle rahatsız etmez. En büyük eşyadan en küçük eşyaya kadar her türlü eşya asansör sistemi ile taşınmaktadır.

Asansörlü taşımacılık sistemimizden faydalanmak için firmamızı 1 iş günü içerisinde aramanız halinde şirket sorumlumuz bulunduğunuz yere eksper göndererek taşınacağınız ev eşyalarını, asansör kurma sistemini inceler ve anlaşma yapılması taktirinde iki taraflı sözleşme imzalamaktadır.